Cemix
Cemix

Společnost LB Cemix, s.r.o. se sídlem v Borovanech patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu. Je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavebním trhu působí již 20 let. Svou produkci nabízí pod tradiční a dlouhodobě zavedenou značkou Cemix, známou nejen v ČR, ale i v rámci celého středoevropského trhu. Zaujímá zde čelní místo, o čemž svědčí stále narůstající počet zákazníků, kteří dali důvěru značce Cemix.


DEKTRADE
DEKTRADE

Společnost DEKTRADE a.s. se zabývá obchodem se stavebními materiály a postupně se stala jejich největším dodavatelem v České republice. DEKTRADE a.s. disponuje sítí více než 40 poboček, které pokrývají celé území ČR. Zaměřuje se na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních materiálů a jejich správné aplikaci a poskytuje špičkový servis při jejich dodávce.


DK Gips
DK Gips

Již od roku 1997 poskytujeme zákazníkům kompletní služby (prodej, montáž, poradenství) v těchto oblastech sádrokartonové systémy, tepelná izolace, fasády, plovoucí podlahy, interiérové dveře.


DOMUS DESIGN
DOMUS DESIGN

Sdružení architektů DOMUS DESIGN vzniklo v roce 2009. Zakládajícími členy jsou ing. arch. Lucia Hladná a ing. Jiří Marek Ph.D.

Nabízíme služby v oboru urbanismu, architektury, interiérového a designového navrhování. Zajišťujeme všechny fáze projektové dokumentace staveb komplexně včetně specializovaných profesí a autorského dozoru během realizace. Zpracováváme projekty rekonstrukcí a obnovy památkových objektů. Specializované části projektů zajišťujeme u dlouhodobě osvědčených specialistů.


EkoKominy s.r.o.
EkoKominy s.r.o.

Společnost EKO KOMÍNY s.r.o. je českým výrobcem kvalitních komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů. Máme pobočky a prodejny po celé ČR, ve kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější komín právě pro Vaši stavbu.


ELEKTRODESIGN
ELEKTRODESIGN

ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. je dlouhodobě a dynamicky se rozvíjející společnost, která disponuje vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků, vlastními výrobními kapacitami, skladovacími prostory a prodejními pobočkami po celé České republice i na Slovensku. Počátky aktivit společnosti v oblasti prodeje ventilátorů a příslušenství spadají do roku 1992. Od roku 1993 působí ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. jako velkoobchod s ventilátory, rekuperačními jednotkami, příslušenstvím a tepelnými čerpadly na celém území Čech, Moravy a Slovenska. Společnost tak byla jedním z prvních, ryze českých, velkoobchodů v oboru vzduchotechniky na území Československa. V následujících letech společnost rychle rozšiřovala svůj sortiment výrobků pro vzduchotechniku a v současné době zaujímá přední místo na českém trhu. Společnost je výhradním zástupcem několika nadnárodních společností, které mají celkový obrat přes 10 miliard korun.


FERMACELL
FERMACELL

Produkty FERMACELL splňují požadavky stavební biologie. Podle zkoušek provedených rakouským Institutem pro stavební biologii a ekologii ve Vídni a Ústavem stavební biologie v Rosenheimu přispívají produkty FERMACELL ke zdravému bydlení.


KB - BLOK systém, s.r.o.
KB - BLOK systém, s.r.o.

KB - BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby stavebních materiálů. Již od svého založení, tedy po téměř dvacet let, sleduje společnost jasný cíl – nabízet to nejlepší na trhu


NIBE
NIBE

Instalací tepelného čerpadla systému vzduch-voda od NIBE můžete díky vysoce efektivní funkci až do venkovní teploty –25°C snížit spotřebu energie pro vytápění, ohřev teplé vody a ohřev bazénu ve srovnání s běžnými topnými systémy až o 70%.


SIKO KOUPELNY
SIKO KOUPELNY

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen, působící ve 40 prodejnách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění více než 500 zaměstnanců, s ročním obratem přesahujícím 2,5 miliardy Kč.


STO
STO

Odborné kompetence celého koncernu začínají u firmy Sto AG jako specialisty na fasádní zateplovací systémy a na fasádní a vnitřní povrchové úpravy. Do výrobního programu koncernu Sto dále patří předsazené a kazetové fasády, akustické systémy, systémy ochrany a sanace betonu a povrchové úpravy podlah. Výrobní program doplňují další služby, jako např.estetické návrhy pro fasády i interiéry StoDesign-studia.


TIKKURILA
TIKKURILA

Srdečně vítejte na stránkách finské společnosti Tikkurila, která poskytuje svým zákazníkům barvy, které chrání životní prostředí a jsou ekologicky šetrné. Zabýváme se ochranou dřeva a dekorací z řad koncových zákazníků, tak z řad profesionálů a uživatelů z oblasti průmyslu. Tikkurila je silným regionálním hráčem se snahou o vedoucí postavení mezi barvářskými společnostmi ve Skandinávii a východní Evropě.


Weckman
Weckman

 Společnost Weckman Steel OY je soukromý rodinný podnik založený roku 1962, který se specializuje na produkty z ocelových plechů,  na výrobu ocelových hal a traktorových valníků. Výrobní závody společnosti Weckman sídlí ve Vierumäki a Iisalmi – Finsko. Ve zpracování oceli má společnost Weckman dlouhodobou tradici. Léta nabytých zkušeností a profesionality, využívání nejkvalitnějších materiálů a odborné služby, jsou zárukou kvality Weckman. Společnost Weckman rovněž obdržela certifikát ISO 9001.